Smart termostat AVATTO WT410-16A-W WiFi Tuya
Lagerstatus: Bestil før Søndag KL18 og varen afsendes Søndag ugen efter
Til pakkeshop i DK Læs mere.
60 dages returret
Se venligst Handelsbetingelser Læs mere.
Danmarks største udvalg
Over 4000 produktnumre Læs mere.
Control the temperature in your home in a modern way. The Avatto WT410-16A-W intelligent thermostat is intended for controlling electric heating with a maximum load of 16A. Thanks to the Wi-Fi connection, you can control the temperature remotely using the app. The product also works with popular voice assistants, allowing you to make plans and integrate with other smart devices. Choose an innovative solution and save on electricity bills and enjoy comfort and warmth!
Create the perfect conditions
Precision for convenience and savings
Change mode effortlessly
Control from anywhere
A perfect choice for families
Create a smart home
Technical parameters:
Application: Smart Life/Tuya Smart
Voice control: Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice, etc.
Temperature sensor: NTC
Accuracy of temperature measurement: ±1 ℃
Operating temperature: from -5 °C to 50 °C
Own consumption: <1W
Temperature setting range: from 15 °C to 95 °C
Accuracy of temperature setting: 0.5 °C
Temperature calibration range: from -9.9 °C to 9.9 °C
Room temperature detection accuracy: 0.1 °C
Temperature hysteresis range: from 0.5 °C to 10 °C
Load current: 16 A
Voltage: AC 100-240V 50/60Hz
Dimensions: 86 x 86 x 14 mm (front part) + 26 mm (back part)